UX Researcher

KAPA Solutions Sp. z o. o. Umowa o pracę lub B2B  Gdańsk, Pomorskie, Polska

Start-up działający na rynku globalnym rozwijający portal MrCutout.com. Na rynku od 2013 roku, obecnie w swojej branży najpopularniejszy portal na świecie.

MrCutout.com oferuje zdjęcia, które pozwalają w krótkim czasie ożywić wizualizację architektoniczną 3D.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Projektowanie badań i eksperymentów biznesowych w celu poszukiwania innowacji i zmian w modelu biznesowym
  • Przeprowadzanie badań i wywiadów z użytkownikami (w języku angielskim)
  • Syntetyzowanie i dokumentowanie badań w postaci modeli i schematów biznesowych
  • Analiza danych o użytkowniku i jego zachowaniu
  • Udział w projektowaniu rozwiązań
  • Udział w przygotowywaniu specyfikacji wymagań

WYMAGANIA

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku UX Researcher, UX Designer, Analityk Biznesowy, Product Manager lub podobnym
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów i badań z użytkownikami
  • Znajomość narzędzi badawczych i umiejętność dobrania odpowiedniego narzędzia do problemu
  • Znajomość narzędzi analityki internetowej
  • Gotowość do wzięcia odpowiedzialności za całokształt badań w firmie
  • Język angielski biegły w mowie, preferowany poziom C1/C2 (wywiady z klientami z całego świata)

MILE WIDZIANE

  • Znajomość nowych metodyk i teorii biznesowych
  • Znajomość zwinnych metodyk pracy
  • Podstawowa znajomość SQL

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy na pełen lub 3/4 etatu (do wyboru), elastyczne godziny i możliwość pracy cześciowo zdalnej
  • Brak napiętych terminów, nadgodzin, pracy w weekend
  • Wysoki poziom organizacji pracy, przejrzystą komunikację, przyjazną atmosferę w kilkuosobowym zespole, międzynarodowy charakter
  • MrCutout.com w swojej branży jest najpopularniejszym portalem na świecie, dlatego będziesz miał(a) realną szansę wpłynięcia na sposób w jaki pracują architekci na całym świecie
  • – Nasze biuro znajduje się dokładnie 5 min pieszo od PKP Gdańsk Główny, na Górze Gradowej, w otoczeniu zieleni i zabytkowych fortyfikacji
  • Dla osoby dojeżdżającej samochodem oferujemy miejsce parkingowe

Zgłoszenia proszę przesyłać na praca@mrcutout.com do 31 sierpnia. Powodzenia!