UX Researcher

Decathlon Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Twój profil:

  • min. 2 letnie doświadczenie pracy w eCommerce/digital marketingu/MarTech jako UX Researcher, Web Analyst, czy CRO specjalista,
  • umiejętność dobrania odpowiednich metod badawczych do postawionego problemu,
  • praktyczna znajomości narzędzi do testowania A/B, Google Analytics, HotJar i Figma,
  • znajomość podstaw języka HTML oraz JS,
  • znajomość programu Figma,
  • doświadczenie w pracy dla sektora e-commerce i optmylizacji konwersji,
  • dobra znajomość angielskiego,
  • umiejętność przeprowadzania audytów stron www pod kątem ich użyteczności,
  • analityczne podejście do problemów, dzięki któremu potrafisz wyciągnąć nieoczywiste, lecz właściwe wnioski.

Twoje obowiązki:

  • identyfikowanie – na podstawie danych ilościowych (webanalityka) i jakościowych (ankiety) – i proponowanie usprawnień prowadzących do zwiększenia współczynnika konwersji,
  • specyfikowanie planowanych zmian lub testów oraz zlecanie ich realizacji do działów wdrożeniowych,
  • rekomendowanie zmian produktowych i funkcjonalnych, mających na celu maksymalizację sprzedaży,
  • bieżące monitorowanie KPI, analizowanie zachowań użytkowników i ich ścieżek zakupowych,
  • organizacja, przeprowadzanie i podsumowywanie wewnętrznych badań ilościowych i jakościowych e-commerce,
  • bieżący monitoring konkurencji i zmian zachodzących na rynku e-commerce,
  • kwartalne podnoszenie poziomu konwersji o uzgodnioną wcześniej różnicę,
  • tworzenie czytelnych i wiarygodnych raportów z wyników działań,
  • współpraca z zespołem UX, Analitycznym, Deweloperskim i Web Marketerami

Oferujemy:

  • praca u Najlepszego Pracodawcy 2022 w Polsce według Forbes
  • pracę przy projektach webowych
  • dynamiczne, przyjazne środowisko pracy w młodym sympatycznym zespole
  • możliwość szybkiego rozwoju w strukturze firmy
  • pracę zdalną w czasie pandemii. Jest możliwość bezpiecznej pracy w biurze

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 1-2 lata

Proszę o wysyłanie CV na adres