UX Designer

Autentika Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Zespół Autentiki szuka UX Designera. 100% zdalnie, jak cała firma od 2005 r. Nasi klienci to zarówno korporacje jak i rozwijające się startupy. Budujemy ich rynkową przewagę pod postacią cyfrowych produktów web i mobile.

Jeśli masz kompetencje, które pozwalają zbudować kompleksowe doświadczenie użytkownika/czytelnika/klienta/kupującego w projekcie IT, to polecamy Twojej uwadze poniższe ogłoszenie.

Twoje obowiązki:
/ Odpowiedzialność za obszar UX w projektach naszych klientów,
/ Prowadzenie etapu poznania, wyrównanie stanu wiedzy,
/ Prowadzenie etapu idei, określenie rozwiązania i jego zakresu,
/ Projektowanie architektury informacji,
/ Projektowanie makiet,
/ Współpraca z analitykiem internetowym (Ty briefujesz, on bada i dostarcza dane i wnioski)
/ Współpraca z UI Designerami, którzy Twoje makiety zamienią w projekty graficzne,
/ Współpraca z zespołem dev i konsultacje wdrażanych rozwiązań,
/ Proponowanie klientom nowych rozwiązań, kierunków rozwoju.

Nasze wymagania:
/ Przykłady zrealizowanych projektów, które nie pozostawiają złudzeń co do Twoich kompetencji,
/ Wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji,
/ Samodzielność – Ty zdecydujesz o metodach i narzędziach w projekcie,
/ Poziom języka angielskiego, który pozwala Ci swobodnie prowadzić zagranicznych klientów,
/ Dużym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu Design Systemów,
/ Znajomość Figmy.

Oferujemy:
/ 12000-14000 netto (b2b),
/ W pełni zdalną pracę,
/ 20 płatnych dni wolnych w roku,
/ Sprzęt do pracy (o ile nie wolisz pracować na swoim),
/ Wymianę doświadczeń w 8-osobowym dziale projektowania.

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie opisu/prezentacji przykładowych projektów z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres e-mail: praca@autentika.pl