UX Designer

ZeroChaos Sp. z o.o. Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Dla naszego międzynarodowego Klienta w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko UX Designer.

Obowiązki:
–       Tworzenie wysokopoziomowych koncepcji oraz interaktywnych prototypów stron i aplikacji internetowych (również w wersjach mobilnych),

–       Ścisła współpraca z developerami, testerami, grafikami, projektantami funkcjonalnymi w Krakowie; project managerami w centrali firmy za granicą oraz klientami wewnętrznymi na świecie,

–       Zapewnianie spójności interakcji w ramach wszystkich projektów internetowych firmy,

–       Wewnętrzny konsulting użyteczności i user experience

Wymagania:

– doskonałe umiejętności z zakresu user experience, szczególnie projektowania interakcji i architektury informacji,

– płynna znajomość j. angielskiego pozwalająca na efektywną komunikację ze współpracownikami z różnych gałęzi firmy,

– umiejętności płynnej prezentacji swoich pomysłów i argumentacji na rzecz swoich decyzji projektowych,

– zainteresowanie i wiedza z zakresu szeroko rozumianego Internetu: tworzenie i zarządzanie treścią, media społecznościowe, narzędzia do współpracy, marketing internetowy, SEO etc.

– umiejętność szczegółowego i wnikliwego spojrzenia na projekt oraz zapewnienia jego wysokiej jakości.

Mile widziane:

– umiejętność projektowania na różnych poziomach szczegółowości (od ręcznych szkiców po interaktywne prototypy),

– doświadczenie pracy z programem Axure RP,

– doświadczenie w pracy z metodologią Scrum,

– doświadczenie w projektowaniu mobilnych aplikacji w wersjach natywnych i webowych,

– zainteresowanie dobrym designem, typografią i fotografią,

– znajomość Google Analytics, w tym segmentacji i śledzenia zdarzeń,

– podstawy HTML, CSS, Javascript/JQuery, znajomość Firebug’a i Chrome Developer Tools

Oferujemy:

-umowę o pracę lub na działalność gospodarczą,

-ubezpieczenie zdrowotne i na życie,

-opiekę medyczną;

-dofinansowanie do zajęć sportowych,

-pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju.

Prosimy przesyłać aplikacje w języku angielskim na adres: zcprecruitment@zerochaos.com z dopiskiem w temacie: UX Designer. Bardzo proszę o zamieszczanie również swojego portfolio.