This job listing has expired and may no longer be relevant!

UX Designer

EDISONDA Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

W EDISONDZIE pomagamy w rozwoju biznesu, projektując produkty i usługi cyfrowe. Szukamy UX designera, który rozumie problemy użytkowników oraz zależności w ekosystemie projektowanych rozwiązań, a do tego posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne. To o tobie? Dołącz do naszego zespołu.

Czego oczekujemy:

 • Obycia z projektami – oczekujemy 3 letniego doświadczenia w projektowaniu różnorodnych interfejsów ze szczególnym uwzględnieniem systemów i narzędzi biznesowych.
 • Lotnego umysłu – praca projektanta interakcji to przede wszystkim rozwiązywanie problemów. Umiejętności analityczne, pozwalające na pełne zrozumienie celów biznesowych, potrzeb użytkowników oraz zależności w ekosystemie projektowanych rozwiązań są dla nas podstawą.
 • Dobrego warsztatu – przekona nas znajomość technik i metod projektowych z zakresu User Centered Design i Design Thinking oraz swobodna praca z canvasami.
 • Umiejętności twardych – na co dzień pracujemy w Axure i Sketch, ale jesteśmy otwarci też na inne narzędzia do prototypowania.
 • Doświadczenia w pracy z klientem – często pracujemy warsztatowo, chcemy mieć pewność, że zaplanowanie i przeprowadzenie warsztatów projektowych z klientem i użytkownikami nie sprawia Ci trudności.
 • Wiedzy o badaniach – bardzo ważna jest dla nas wiedza i doświadczenie w planowaniu i realizacji badań, na co dzień blisko współpracujemy z zespołem badawczym.
 • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych – co najmniej połowa czasu pracy designera to rozmowy – z Klientami, z kolegami i koleżankami z zespołu, z ludźmi, dla których projektujesz. Otwartość i jasne formułowanie myśli jest tu więc nieodzowne.
 • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – realizujemy coraz więcej projektów dla klientów z zagranicy. Ważna jest dla nas płynna komunikacja po angielsku w mowie i w piśmie, wraz z umiejętnością poprowadzenia warsztatów i codziennej pracy w międzynarodowym zespole.

Co oferujemy:

 • Know how – EDISONDA to 10 lat doświadczeń w realizacji różnorodnych projektów. Przychodząc do nas zyskasz dostęp do ogromnej ilości wiedzy i możliwość współpracy z ludźmi, którzy tworzyli branżę UX w Polsce.
 • Różnorodność i satysfakcję – będziesz mieć możliwość spełniać się w projektach realizowanych dla dużych, międzynarodowych klientów, ale też pomagać wdrażać innowacje w startupach. Wspólnie tworzymy strategie i rozwiązania, które mają znaczenie.
 • Standardowe i mniej standardowe benefity – ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, zajęcia językowe, owoce, słodycze, superwygodne biuro, nowoczesny sprzęt i indywidualny budżet szkoleniowy (czasowy i finansowy), to tylko część dodatków, z których na co dzień korzystamy.
 • Fejm – jeśli lubisz i chcesz występować na konferencjach, meetupach i innych ważnych branżowych wydarzeniach, u nas zbudujesz wizerunek eksperta.
 • Dobre towarzystwo – w pracy spędzasz jedną trzecią życia, dlatego wychodzimy z założenia, że istotny jest kontakt z inspirującymi ludźmi z poczuciem humoru. W EDISONDZIE jest ponad czterdzieścioro!

Jak się zgłosić?

Na adres praca@edisonda.pl przyślij swoje CV. Na końcu umieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na pewno odpiszemy na Twoją wiadomość!

806 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy