This job listing has expired and may no longer be relevant!

UX Designer

LeanCode sp. z o.o. Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

O NAS

LeanCode jest młodym software housem z równie młodym, ambitnym, 24-osobowym zespołem, gdzie przy użyciu najnowocześniejszych technologii staramy się rozwiązywać poważne problemy naszych klientów.

Pracujemy głównie dla startupów oraz tych korporacji, które budują startupy wewnętrzne. Zawsze zatem jest to praca od samego początku tworzenia produktów, gdzie wpływamy na całą architekturę, stack technologiczny i rekomendujemy organizację projektu. Takie podejście sprawia, że pracując w LeanCode będziesz mieć okazję do projektowania pełnego doświadczenia użytkwonika od etapu uszczegółowienia modelu biznesowego, aż po testy z użytkownikami.

W firmie panuje przyjazna atmosfera, wzajemnie się rozwijamy i stawiamy na przepływy wiedzy w ramach cotygodniowych spotkań dokształcających.

Jeżeli chcesz się rozwijać, samodzielnie szukasz wiedzy i zwyczajnie kręci Cię to co robisz, to zapraszamy. Znajdziesz tutaj środowisko pełne równie ambitnych i utalentowanych osób.

BĘDZIESZ TWORZYĆ CYFOWE PRODUKTY

Poszukujemy osoby na stanowisko UX Designera, która będzie potrafiła projektować ścieżki użytkownika dla  cyfrowych produktów.

Pracując w LeanCode będziesz uczestniczyć w procesie budowania produktów cyfrowych, który rozpoczyna się od warsztatów ze sponsorami projektu, których wizję i pomysł należy przekuć na pierwsze makiety typu POC, aby dalej móc je konfrontować z oczekiwaniami przyszłych użytkowników serwisu. Będziesz mieć okazję do pracy z ludźmi, poznawania nowych dziedzin, kształtowania nowych procesów i rozwijania produktów, które mają zrewolucjonizować swoje branże.

Twoja praca i wdrażane przez Ciebie pomysły determinować będą prace całego zespołu developerskiego, dla których projekty UX są główną wytyczną do budowy projektu.

Twoja rola w LeanCode będzie szczególnie ważna, ponieważ stawiamy na prymat użyteczności nad estetyką, przez co to właśnie w rękach UX Designera spoczywa odpowiedzialność całokształ doświadczenia użytkownika. Dlatego Twoja praca będzie też polegać na projektowaniu wytycznych dla UI Designerów i odbieraniu od nich efektów ich pracy zanim trafią do klienta i/lub developerów.

NASZE WYMAGANIA

W szczególności od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

1. Biegłej znajomości wzorców projektowania pod interfejsy webowe i mobilne z praktyczną znajomością popularnych bibliotek (np. material design, HIG itp.).

2. Znajomości narzędzi do budowania i doskonalenia statycznych prototypów oraz biegłość i praktyczne doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym z produktów klasy UXPin, Figma, Sketch itp.

3. Doświadczenie w projektowaniu interakcji użytkowników i dostosowania prototypów pod demonstracje na poziomie makiet hi-fi.

4. Znajomość narzędzi do analizy behawioralnej użytkowników, w szczególności GA, Firebase, HotJar. Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi klasy marketing automation typu SalesManago, Mixpanel lub User.com i doświadczenie w prowadzeniu testów A/B.

5. Poczucia estetyki i dążenia do tworzenia rzeczy przyjemnych dla oka. Dodatkowym atutem będzie nawet podstawowe doświadczenie w projetkowaniu UI i możliwość wsparcia warsztatu UXowego o elementy tworzone ze wsparciem Photoshopa, Illustratora lub Sketcha.

6. Otwartości na ludzi i umiejętności przeprowadzenia wywiadu z użytkownikami. Doświadczenia w realizacji badań focusowych i/lub doświadczenie w pracy z metodyką Google Sprint będą dodatkowymi atutami, przy czym nie są niezbędne do aplikacji.

NASZA OFERTA

Oferujemy wizję długoterminowej kariery w dziedzinie budowania produktów cyfrowych z szybką możliwością tworzenia własnego zespołu w oparciu o kolejnych projektantów UX.

Praca w LeanCode wiąże się również z dodatkowymi benefitami w postaci:

1. Dogodnej lokalizacji przy metrze Służew.

2. Przyjaznych warunków do pracy w profesjonalnie zaadoptowanej na ten cel willi z pełną klimatyzacją i fantastycznym ogrodem.

3. Rozwoju w zakresie budowania projektów informatycznych poprzez uczestnictwo w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: hello@leancode.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LeanCode sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

416 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy