UX Designer

Profitroom Sp. z o.o. Umowa o pracę lub B2B  Poznań, wielkopolskie, Polska

Już ponad 3500 hoteli z różnych zakątków świata wie, że współpraca z nami owocuje większą liczbą rezerwacji. Od 10 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania rezerwacyjne, projektujemy responsywne i atrakcyjne strony internetowe, wspieramy hotelarzy w marketingu. Nagrody w międzynarodowych konkursach zdobywamy dzięki doświadczeniu ekspertów, którzy tworzą nasz zespół – może jesteś kolejnym z nich?

Obecnie do naszego zespołu R&D poszukujemy Senior UX Designera.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Prowadzenie warsztatów z Klientami, których celem jest analiza procesu biznesowego i wymagań projektowych
  • Analiza danych ilościowych i jakościowych realizowanych projektów
  • Projektowanie architektury informacji do aplikacji webowych i mobilnych
  • Tworzenie person i ich ewaluacja
  • Tworzenie mockupów low-fidelity i high-fidelity
  • Badania użytkowników istniejących i planowanych produktów
  • Przygotowywanie projektów i prototypów interfejsów użytkownika nowych produktów
  • Bieżąca analiza i optymalizacja bieżących produktów
  • Współpraca z zespołami projektowymi przy wdrażaniu produktów
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako UX Designer
  • Bardzo dobra znajomość UCD oraz najnowszych trendów i zagadnień UX
  • Praktyczna znajomość narzędzi do makietowania (Axure, UXPin, Sketch, inne)
  • Minimum podstawowa znajomość Google Analytics i / lub innych narzędzi do analizy ilościowej
  • Znakomite umiejętności analityczne i trafne rozwiązywanie problemów projektowych
  • Duża samodzielność i samoorganizacja w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność współpracy w grupie

Mile widziane:

  • Doświadczenie z projektami B2C eCommerce
  • Doświadczenie z projektami B2B typu backoffice
  • Praktyczna znajomość narzędzi do analizy jakościowej
  • Doświadczenie graficzne i praktyczna znajomość Photoshop
  • Znajomość HTML 5 / CSS3 / JS
OFERUJEMY
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Możliwość objęcia funkcji leadera zespołu UX
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet benefitów:

Brzmi dobrze?

DOŁĄCZ DO NAS!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres:

marcin.buszewicz@profitroom.com