UX Designer

Autentika Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

W Autentice od ponad 10 lat projektujemy webowe i mobilne aplikacje. Pracujemy zarówno z dużymi markami jak i startupami z Polski i zagranicy.

Z nieustającą pasją dążymy do zwiększania kompetencji i jakości tworzonych projektów. Cenimy sobie unikatową atmosferę współpracy, wzajemnego wsparcia. Zwyczajnie lubimy ze sobą pracować, dbając jednocześnie o równowagę między karierą a życiem prywatnym.

Obecnie szukamy UX Designera. Oferujemy dobre wynagrodzenie i 20 płatnych dni wolnych w roku. Jeśli Twoim konikiem jest projektowanie zorientowane na osiąganie biznesowych celów i komfortu użytkownika, aplikuj!

Twoje obowiązki:

· zebranie i analiza wymagań biznesowych klienta,
· prowadzenie warsztatów z klientem z wykorzystaniem ulubionych metodologii,
· research rynku w kontekście projektowanych rozwiązań,
· analiza danych statystycznych i wyników badań,
· projektowanie procesów i scenariuszy użytkownika,
· projektowanie makiet oraz tworzenie klikalnych prototypów,

· 10% czasu pracy poświęcamy na tzw. koncepty, czyli realizację własnych pomysłów np. Visa Connect.

Nasze wymagania:

· świetne portfolio zrealizowanych projektów,
· doświadczenie w pracy zdalnej,
· wysokie umiejętności niezbędne do pracy zespołowej,
· wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji,
· znajomość Sketch, InVision.

Oferujemy:

· 8000-12000 zł netto (B2B lub UoD) wynagrodzenia w zależności od umiejętności kandydata,
· wybór pomiędzy pracą zdalną a biurem na Ursynowie,
· 20 płatnych dni wolnych w roku,
· sprzęt do pracy (o ile nie wolisz pracować na swoim).

Aha, zerknij na nasze profile:
Behance: https://www.behance.net/autentikapl
Dribbble: https://dribbble.com/autentika

Wyślij CV i portfolio na adres praca@autentika.pl