UX Designer

eRecruitment Solutions Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

W eRecruiter codziennie pomagamy tysiącom rekruterów w Polsce znaleźć idealnych kandydatów – Ciebie też. Jesteśmy liderem wśród rozwiązań wspierających rekrutacje w Polsce, sprzedawanych
w modelu Software as a Service (SaaS). Umożliwia on sprawne zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie; wspiera zarówno selekcję aplikacji, jak i publikację ogłoszeń czy komunikację
z kandydatami. Chcemy abyś rozwijał go z nami!
eRecruitment Solutions sp. z o.o. jest częścią Grupy Pracuj, która jest również właścicielem serwisu Pracuj.pl.

Twoje obowiązki:

  • praca nad rozwojem systemu SaaS – eRecruiter
  • badanie potrzeb użytkowników systemu
  • analizowanie wymagań biznesowych i technicznych
  • budowanie rozwiązań i logiki działania aplikacji
  • tworzenie makiet i prototypów
  • praca z Project Managerem i zespołem developerskim
  • prezentowanie rozwiązań przed zespołem i interesariuszami
  • weryfikacja, czy wdrożone rozwiązania spełniają założone cele biznesowe

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu serwisów www (także responsywnych)
  • znajomości Axure’a lub innego programu do prototypownia np. UX Pin lub Balsamiq
  • umiejętności definiowania problemów i potrzeb użytkowników oraz proponowania rozwiązania
  • umiejętności logicznego myślenia i przekładania złożonej logiki systemu na intuicyjne ścieżki dla użytkownika
  • doświadczenia w pracy z programistami, grafikami oraz biznesem
  • doświadczenia w pracy z danymi ilościowymi i jakościowymi
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych

Mile widziane:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu badań z użytkownikami
  • doświadczenie w pracy z Google Analytics
  • znajomość pakietu Adobe

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego i j. rosyjskiego
  • dostęp do firmowej biblioteki
  • możliwość pracy zdalnej (2x w miesiącu)
  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • dobra lokalizacja biura
  • ogólnofirmowe i działowe wyjazdy integracyjne
  • owocowe poniedziałki