UX Designer

AdPilot Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

AdPilot jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego, wykorzystującą najnowsze technologie. Największą wartością naszej firmy jest Zespół – to ludzie młodzi, zaangażowani, chętnie dzielący się wiedzą. Jeśli chcesz dzielić z nami nasze pasje – dołącz do nas!

UX Designer

(miejsce pracy: Warszawa)

 Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za pełen proces projektowania aplikacji webowych z uwzględnieniem szerokiej gamy czynników wpływających na doświadczenia użytkownika
  • identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników końcowych
  • opracowywanie scenariuszy i flowów, prototypowanie
  • projektowanie architektury informacji, interakcji oraz interfejsów aplikacji webowych
  • przeprowadzanie testów użyteczności, optymalizowanie istniejących aplikacji
  • wsparcie grafików i programistów na każdym etapie realizacji projektu

Wymagania:

  • poparta praktycznym doświadczeniem wszechstronna wiedza na temat projektowania UX
  • co najmniej kilka zrealizowanych projektów UX
  • bardzo dobra znajomość metodyki UCD (User-Centered Design), zagadnień związanych z użytecznością i dostępnością oraz podstaw projektowania graficznego
  • kreatywność, otwartość
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, wysokie umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw zarządzania projektami IT
  • znajomość HTML/CSS/JavaScript i/lub doświadczenie w projektowaniu graficznym

 Oferujemy:

Dzięki nowoczesności i innowacyjności naszej firmy, zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów, w twórczej i przyjaznej atmosferze oraz brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez kliknięcie w poniższy link:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.