UI/UX Designer Empik Go

Empik Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów.

Dlaczego my?

  • Jako Empik Go jesteśmy wiodącą platformą subskrypcji treści cyfrowych w Polsce.  W ramach rozwoju platformy pracujemy nad ekosystemem: aplikacjami mobilnymi Android i iOS, serwisami WWW oraz poszerzaniem dostępności naszej usługi o kolejne modele czytników ebooków (e-Ink).
  • Mamy największą bazę tytułów e-booków i  audiobooków,  ale rozwijamy się również w obsłudze nowych formatów treści m.in. podcasty, komiksy.
  • Tworzymy zespół pasjonatów, który w codziennej pracy dba o najlepsze praktyki, nie boi się innowacyjnych rozwiązań oraz podąża za najnowszymi trendami na rynku.

Dołącz do nas i buduj z nami świat mobilnego czytania!

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i dostarczanie rozwiązań UI/UX złożonych problemów dla aplikacji Empik Go (Android, iOS, czytniki);
  • Bieżącą identyfikacja potrzeb i rozwiązywanie problemów użytkowników;
  • Projektowanie interfejsów użytkownika – od wizji funkcji i formy, do UI;
  • Testowanie użyteczności wdrożonych rozwiązań;
  • Współpraca z Product Managerem i Product Ownerami nad wizją produktów oraz współudział w tworzeniu road mapy produktowej;
  • Wspieranie Product Ownerów w dostarczaniu dokumentacji projektowej (makiety, specyfikacje).

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum dwa lata doświadczenia w projektowaniu na platformy iOS i Android oraz serwisów WWW (w tym RWD);
  • Doskonale znasz zasady użyteczności, a projektowanie UI nie jest Ci obce;
  • Znasz programy Sketch, Figma/Zeplin, Adobe Suite;
  • Potrafisz tworzyć interaktywne prototypy;
  • Jesteś komunikatywny(a) i wiesz, jak przekonać zespół do swoich pomysłów;
  • Umiesz żonglować wieloma zadaniami o najwyższym priorytecie i efektywnie skupiasz się na ich dostarczaniu;
  • Wiesz, że czasami najmniejszy detal może zrobić dużą różnicę;
  • Masz w sobie pasję do pracy nad rozwojem produktu oraz rozwijasz swoją wiedzę na ten temat.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z dziedzin takich jak: analityka, testy A/B;
  • Chęć pracy nad rozwojem produktu oraz rozwijania swojej wiedzy na ten temat;
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami.

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat