UI/UX Designer

Moonfox Creative Agency Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

MoonFox to połączenie kompetencji agencji kreatywnej z rozwiązaniami IT. W ewoluującym świecie to ten cyfrowy wydaje się być najbardziej istotny – zwłaszcza w kontekście rozwoju technologicznego i konkurencyjności współczesnego biznesu. Powstaliśmy po to, aby go wspierać. Zapewniamy miejsce pracy z nieformalną, przyjazną atmosferą oraz elastycznym podejściem do pracownika.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Projektowanie nowoczesnych stron internetowych,
  • Projektowanie interfejsów dla aplikacji mobilnych jak i webowych,
  • Ulepszanie interfejsów graficznych w istniejących aplikacji,
  • Wykonanie makiet Lo-Fi na podstawie specyfikacji technicznej produktu,
  • Wykonanie makiet Hi-Fi,
  • Uczestnictwo na spotkaniach z klientami,
  • Udział i czynne uczestnictwo na spotkaniach z zespołem technologicznym.

Wymagania:

  • Praktyki w narzędziach do prototypowania (Adobe XD, Axure, Zeplin),
  • Znajomość narzędzi do projektowania (Photoshop, illustrator),
  • Umiejętności analitycznych na podstawie Google Analytics i Hotjar,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Pokazania ciekawego portfolio,
  • Minimum 5 lata doświadczenia w UX/UI,
  • Znajomość trendów UX/UI w projektowaniu w obszarach web i mobile.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji,
  • Wynagrodzenie: 8-12 tys. zł netto (w zależności od umiejętności),
  • Znaczący wpływ na Twoje projekty – otrzymujesz odpowiedzialne zadania, a to, co robisz, ma prawdziwą wartość,
  • Ciągły rozwój w stosowaniu nowych technologii,
  • Długofalowa współpraca w ramach międzynarodowych projektów,
  • Elastyczne godziny pracy (częściowo zdalne),
  • Sprzęt do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@moonfox.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MoonFox Creative Agency Paweł Majdański z siedzibą w Warszawie, oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest MoonFox Creative Agency Paweł Majdański z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszańska 26C. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym.