UI Designer

Spyrosoft S.A. Elastyczna  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach w Europie i Stanach, skąd realizujemy projekty dla naszych europejskich i amerykańskich klientów.

O projekcie

Wspólnie z naszym partnerem pracujemy nad redesignem aplikacji pozwalającej na inteligentne zarządzanie systemami grzewczymi przez Internet. Projekt prowadzony jest w ramach działań centrum R&D, gdzie budowana jest także innowacyjna platforma IoT oraz światowej klasy aplikacje B2B i B2C. Do wsparcia naszych działań poszukujemy UI Designerów, którzy pracować będą nad dostarczaniem designów UI dla rozwiązań mobilnych i webowych we współpracy z Design Teamem.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i prezentowanie designu w oparciu o road mapę
  • Tworzenie makiet, prototypów, storyboardów, user flowów, itd.
  • Śledzenie trendów w obszarze UX i UI
  • Bliska współpraca z programistami i UX Designerami

Wymagania

  • 2+ lata doświadczenia zawodowego w obszarze projektowania aplikacji mobilnych i webowych oraz rozwoju marki
  • Znajomość obszaru Motion Design
  • Świetna znajomość bieżących trendów i najlepszych praktyk projektowania aplikacji mobilnych i webowych
  • Zaawansowane umiejętności koncepcyjne i wizualizacyjne oraz komunikacyjne i prezentacyjne
  • Znajomość Sketch lub innego narzędzia do prototypowania
  • Znajomość Adobe Creative Cloud (Illustrator, Photoshop)
  • Świetna znajomość wzorców projektowych i ich implementacji dla różnych platform: responsive web, natywny iOS oraz Android
  • Zainteresowanie obszarem dobrych praktyk UI usability oraz UX
  • Portfolio potwierdzające powyższe kompetencje
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Nice to have:

  • Znajomość języka niemieckiego

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie:

Zgłoszenie online

Wyślij zgłoszenie

Data publikacji: 11 Mar 2020

191 total views, 2 today Drukuj ofertę pracy