This job listing has expired and may no longer be relevant!

UI Designer

PWPW Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

UI Designer w zespole User Experience

Chcesz pracować w zespole User Experience, który ma realny wpływ na projekty i produkty? Chcesz brać udział w strategicznych projektach w państwie?

Tworzyć innowacyjne projekty mobilne, a także te oparte o biometrię? W PWPW właśnie takie rzeczy robimy!

Zakres obowiązków:

  • projektowanie GFX aplikacji desktopowych, stron RWD, aplikacji mobilnych,
  • opracowywanie identyfikacji wizualnej produktów,
  • praca przy koncepcji i strategii,
  • udział w spotkaniach i warsztatach z klientem/właścicielem biznesowym
  • współpraca z kierownikiem projektu, product ownerem, scrum masterami oraz zespołami developerskimi przy realizacji projektów.

Wymagania podstawowe:

  • 3+ doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • portfolio zrealizowanych projektów (szczególnie w web design),
  • projektowanie według standardów i z dbałością o szczegóły,
  • bardzo dobra znajomość pakiety Adobe,
  • zdolności komunikacyjne i doświadczenie pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie pracy w zespole UX,
  • doświadczenie pracy w zespole działającym zgodnie z regułami Scrum,
  • doświadczenie w projektowaniu natywnych aplikacji mobilnych,
  • projektowanie materiałów promocyjnych i reklamowych do druku (nie robimy tego dużo, ale czasami trzeba).

Oferujemy:

  • praca w zespole UX, który ma realny wpływ na realizowane projekty i produkty,
  • kontrakt b2b,
  • elastyczny czas pracy (6-18),
  • możliwość pracy zdalnej,
  • telefon służbowy,
  • preferencyjne warunki na pakiet medyczny w Lux-Med i Karte Multisport,
  • dostęp do najnowszych narzędzi i technologii związanych z wytwarzaniem oprogramowania,
  • możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami,
  • udział w unikalnych i innowacyjnych przedsięwzięciach o różnorodnej skali złożoności, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym,
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Wypełnij nasz formularz. Nie zapomnij o portfolio.

234 total views, 2 today Drukuj ofertę pracy