Staż w dziale UX

Isobar Staż  Warszawa, mazowieckie, Polska

Stażysta w dziale UX agencji interaktywnej Isobar www.isobar.pl poszukiwany 🙂

Główne obowiązki:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika pod okiem specjalisty
  • Opisywanie koncepcji interfejsów i założeń funkcjonalnych
  • Opracowanie benchmarków i analiz konkurencji

Nasze oczekiwania:

  • Ambitny student 4-5 roku
  • Wiedza teoretyczna z zakresu ogólnie rozumianego UX
  • Podstawy programu Axure RP lub innego oprogramowania do tworzenia makiet,
  • Otwartości umysłu, twórczego podejścia do zadań, kreowania innowacyjnych rozwiązań,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym (komunikatywnym).

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stażowe,
  • Wymianę doświadczeń ze specjalistami ze swojej profesji,
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy,
  • Staż w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, będącej częścią globalnej struktury organizacyjnej,
  • Udział w realizacji projektów dla międzynarodowych klientów,
  • Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej.

CV proszę nadesłać na adres marcin.zarebski@dentsuaegis.com z dopiskiem STAŻ UX.