Senior Designer

Spyrosoft S.A. Elastyczna  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach w Europie i Stanach, skąd realizujemy projekty dla naszych europejskich i amerykańskich klientów.

O projekcie

Szukamy doświadczonego Designera, który dołączy do nowo powstałego studia designu działającego w ramach grupy Spyrosoft.

Jako zespół korzystamy z metod projektowania, by przekuć wyzwania biznesu w dopasowane produkty i usługi. Wierzymy, że eksperymentowanie jest podstawą innowacji, staramy się mieć szeroką perspektywę i nadawać sens naszym działaniom.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie cyfrowych produktów i usług, od najwcześniejszych etapów po dostarczenie rozwiązania
  • Przygotowywanie, przeprowadzanie i i tworzenie podsumowań warsztatów projektowych
  • Równoważenie potrzeb użytkownika i biznesu
  • Podejmowanie wyborów projektowych w oparciu o testy użytkownika
  • Ścisła współraca z zespołami programistycznymi

Wymagania

  • 4+ lat doświadczenia zawodowego w roli UX / Product Designera
  • Bogate portfolio projektów komercyjnych realizowanych dla platform webowych i mobilnych
  • Dogłębne zrozumienie wartości biznesowej designu
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu warsztatów projektowych
  • Umiejętność sprawnego tworzenia makiet i weryfikowania pomysłów na wczesnych etapach procesu projektowania
  • Praktyczna znajomość narzędzi do projektowania UI i prototypowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie:

Zgłoszenie online

Wyślij zgłoszenie

Data publikacji: 13 Mar 2020

154 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy