Junior UX Designer

Aviva Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

O nas

Mamy 33 miliony klientów, którym pomagamy gromadzić oszczędności na przyszłość i uwalniamy od lęku przed niepewnym jutrem. Aby oferować im najlepsze produkty, musimy dokładać starań, aby Aviva była najbardziej atrakcyjnym pracodawcą dla utalentowanych, przedsiębiorczych ludzi pochodzących z różnych środowisk i rozwijających swoją wiedzę ekspercką i doświadczenie.

Dbamy o to, aby 29,5 tys. naszych pracowników mogło jak najlepiej wykonywać swoją pracę i wywierać pozytywnie wpływać na życie klientów.

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz wymagań użytkowników
  • Projektowanie architektury informacji, flow i interakcji
  • Tworzenie makiet interfejsów serwisów internetowych (RWD) oraz aplikacji mobilnych
  • Współpraca w środowisku AGILE przy tworzeniu funkcjonalności oraz procesów sprzedażowych
  • Analiza danych ilościowych oraz jakościowych i rekomendowanie zmian
  • Aktywny udział w spotkaniach i warsztatach biznesowych
  • Współpraca z projektantami UX, grafikami, Product Owner’ami oraz innymi działami w celu ciągłej poprawy naszych procesów i produktów

Dla nas ważne są:

  • Doświadczenie przy zadaniach związanych z UX lub przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych (mile widziane portfolio)
  • Praktyka w realizacji projektów interaktywnych oraz w prowadzeniu analiz i definiowaniu wymagań funkcjonalnych
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury informacji serwisów dla klientów
  • Umiejętność analizy relacji między użytkownikiem, interfejsem, funkcjonalnością produktu, a biznesowym wynikiem przedsięwzięcia (umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi)
  • Znajomość Figma i Axure
  • Znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • Orientacja pro-kliencka
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań
  • Otwartość na różnorodność
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach e-commerce lub w projektowaniu aplikacji mobilnych

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć.

Aplikować na stanowisko możesz tutaj: Młodszy Projektant UX (myworkdayjobs.com)

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://kariera.aviva.pl/polityka-prywatnosci.html