Product Owner (remote)

Hyggio Sp. o.o. Umowa o pracę lub B2B  Kraków, Małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Poznaj nasz projekt!

Cześć!

Razem z Hyggio zapraszamy Cię do udziału w medyczno-technologicznej przygodzie.  Dołączając do nas  będziesz tworzyć nowoczesne rozwiązania w jednej z najszybciej rozwijających się branży – eHealth. W ramach naszego projektu Hyggio rewolucjonizujemy obsługę badań klinicznych na międzynarodową skalę (aktualnie 6 krajów). Pacjentom ułatwiamy dostęp do najnowszych metod leczenia. Szukamy osób, które razem z nami będą tworzyć nowoczesny wymiar obszaru badań klinicznych.

Zadania, które na Ciebie czekają:
  • rola Product Ownera w zespole Scrumowym, tj:
  • współpraca z klientami, współtworzenie i realizacja strategii rozwoju produktu;
  • współpraca z zespołem developerskim przy refinementach, estymacji oraz planowaniu zadań w sprincie;
  • odbiór prac zespołu developerskiego;
  • wsparcie UX Designera w projektowaniu interakcji i makiet;
  • (docelowo) budowa roadmapy produktu we współpracy z CTO oraz CEO;
  • (docelowo) odpowiedzialność za rozwój produktu Hyggio;

Czego potrzebujesz, żeby móc dołączyć do zespołu?
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (analityk biznesowy, product owner);
  • doświadczenie w analizie wymagań systemów webowych;
  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z zespołem deweloperskim w metodykach zwinnych;
  • znajomość narzędzi wsparcia analizy: diagramy (np. draw.io), whiteboard (np. miro), dokumentacja (np. Confluence) lub podobne;
  • wysokie zdolności komunikacyjne w kontakcie z “biznesem”;
  • umiejętność pracy nad wieloma strumieniami rozwojowymi jednocześnie;
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację.
Super jeśli dodatkowo możesz pochwalić się:
  • doświadczeniem w branży badań klinicznych;
  • rozumieniem zagadnień technicznych na poziomie ogólnym (np. REST API, bazy danych, komunikacja frontend-backend);
  • doświadczeniem z produktami Atlassian (JIRA, Confluence);
  • doświadczeniem w pracy ze złożonymi systemami IT.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?
  • wynagrodzenie od 10 – do 15 tys. netto B2B, w zależności od doświadczenia;
  • realny wpływ na kierunek rozwoju globalnego, innowacyjnego produktu z branży badań klinicznych;
  • dowolność w wyborze narzędzi pracy;
  • 26 dni płatnego urlopu na B2B
  • pracę w zespole w pełni zdalnym od zawsze na zawsze
  • Lubimy pracę zdalną, ale uważamy, że super jest czasem się spotkać, dołącz do naszych firmowych  wyjazdów na #obozypracy
  • elastyczne godziny pracy
  • przejrzysty system podwyżek
  • ubezpieczenie medyczne
  • możliwość wejścia w środowisko start-upowe, z jednoczesną stabilnością dużej Grupy Kapitałowej
  • pracę w firmie, w której atmosfera i ludzie to nasz #Superpower – potwierdzone wynikami ankiety satysfakcji z pracy naszych pracowników.

Nieprzekonany?
  • produkt „Made in Poland” w domenie #eHealth i #ClinicalTrials;
  • biznes, IT, Medycyna, Marketing, UX – wszystko in-house;
  • wyzwania: duży przyrost nowych funkcji systemu, rollout na kilka krajów.
  • nacisk na rozwój i duża autonomia pracy
Czego możesz spodziewać się podczas procesu rekrutacyjnego?
  1. Zaczynamy od wiadomości mailowej od Justyny z zespołu HR, zaprosimy Cię na wstępną rozmowę rekrutacyjną online, będziesz mogła/mógł sprawdzić czy nadajemy na tych samych falach;
  2. Kolejna to rozmowa merytoryczna. Spotkasz się z Martą, naszym PO, która dokładnie opowie Ci o Twojej roli w naszej firmie. Tutaj możesz również sprawdzić z kim będziesz pracowała/pracował na co dzień.
  3. I ostatnia prosta – rozmowa z Patrykiem, naszym CEO. Przybliży Ci najbliższe plany firmy oraz możliwości rozwoju w organizacji.
  4. Grande finale – Szybka piłka, dostajesz od nas ofertę pracy lub feedback z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat