Product Designer

Grupa Blix Etat  Gdziekolwiek

Grupa Blix to trzy najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce, z których korzysta prawie 2 500 000 użytkowników, generujące dziesiątki milionów sesji miesięcznie.
Blix (agregator gazetek sklepowych), Zdrowe Zakupy i Qpony (agregator promocji) to największe i najlepiej oceniane aplikacje mobilne w swoich kategoriach. Wciąż rosną i wymagają coraz większej pomocy w kwestiach graficznych.
W związku z tym, szukamy osoby, która  pomoże nam w zadaniach związanych z designem aplikacji mobilnych oraz stron internetowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w projektowaniu graficznych interfejsów użytkownika w aplikacjach mobilnych (Android, iOS),
  • portfolio projektów mobile / web,
  • znajomość i obsługa programu Sketch, Figma tym podobne (MAC),
  • znajomość Principle lub podobnych – mile widziana,
  • znajomość i obsługa Photoshop i Illustrator,
  • znajomość InVision, Confluence – mile widziana,
  • co najmniej podstawowa znajomość j. angielskiego,
  • chęć szybkiego uczenia się, otwartość na nowości, wyczucie smaku, zainteresowanie designem,
  • znajomość podstaw UX oraz Golden Circle Model – będzie dodatkowym atutem.
Zadania:
  • projektowanie i rysowanie interfejsów użytkownika dla aplikacji mobilnych oraz webowych,
  • aktywny udział w procesie projektowania rozwiązań dla aplikacji,
  • ulepszanie interfejsów graficznych w istniejących aplikacjach firmy,
  • tworzenie rozwiązań na podstawie wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników,
  • projektowanie userflow, architektury informacji, schematów,
  • przygotowanie specyfikacji,
  • przygotowywanie prostych animacji typu GIF,
  • przygotowywanie prostych materiałów video.
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub B2B,
  • pracę zdalną lub w biurze w Poznaniu,
  • wiedzę i doświadczenie z zakresu działania aplikacji mobilnej,
  • liczne imprezy integracyjne w tym realizowane zdalnie
  • możliwość dołączenia do oferty LUXMED, Multisport oraz ubezpieczenia
  • finansowanie szkoleń i konferencji
  • dobrą atmosferę w zespole łączącą naszą startupową tradycję z profesjonalizmem lidera na rynku reklamy mobile