Mobile UX Designer

GameDesire Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Szukamy Mobile UX Designera, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz zespół. Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Kilkadziesiąt tytułów, które stworzyliśmy do tej pory świadczy o jednym: Jeśli chcesz się rozwijać – jesteś w dobrym miejscu.

Twoje zadania

  • Tworzenie interfejsów użytkownika w grach mobilnych
  • Przygotowywanie koncepcji interfejsów w postaci wireframe’ów, UX flowów, mock-upów, prototypów etc.
  • Współpraca z game designerami, grafikami i programistami dla zapewnienia spójności i efektywności interface’u
  • Współpraca z analitykami oraz marketingiem w celu zrozumienia potrzeb, przyzwyczajeń i sposobów postępowania użytkowników
  • Śledzenie trendów UX w aplikacjach mobilnych i grach
  • Zarządzanie testami A/B: projektowanie testów, analizowanie wyników i rekomendowanie poprawek do istniejących produktów

Wymagane skille

  • Gruntowna znajomość zagadnień związanych z projektowaniem mobilnych interfejsów użytkownika
  • Umiejętność wnioskowania z wyników testów oraz analizy danych i poprawiania na ich podstawie UX
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami designerskimi typu Axure, Balsamiq, InVision lub podobnymi
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako projektant interfejsów mobilnych
  • Atrakcyjne portfolio prezentujące zrealizowane projekty
  • Pasja do gier wideo

Nagrody gwarantowane

  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom i konferencjom
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Bonus za dojazd rowerem do pracy, dopłaty do lunchy