Intern/Junior UX/UI Designer

Milo Solutions Kontrakt B2B  Lublin, lubelskie, Polska

Opis oferty pracy

Obowiązki:

– Projektowanie interfejsów aplikacji

– Przygotowywanie prototypów aplikacji

– Tworzenie brandingu

– Bliska współpraca z programistami

Wymagania:

– Znajomość Photoshopa i Illustratora lub innych programów graficznych

– Kreatywność, dbałość o szczegóły i spójność; znajomość aktualnych trendów graficznych

– Znajomość języka angielskiego (B2+)

– Chęć rozwoju

Mile widziane:

– Znajomość zasad projektowania UI/UX (flowcharts/wireframes/mockups) poparta portfolio

– Znajomość iOS Guidelines, Android Guidelines i Google Material Design

– Znajomość HTML/CSS/JavaScript i bibliotek

– Tworzenie ilustracji wektorowych

Oferujemy:

– Możliwość pracy nad zagranicznymi projektami z różnych dziedzin

– Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

– Niekorporacyjne środowisko pracy

– Elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej

– Pracę w nowoczesnym biurze w Lublinie

– Lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy

– Wyjścia integracyjne

– Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie

Wszelkie instrukcje związane z aplikacją znajdują się TUTAJ