UX/UI Designer

Tronik Sp. j. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Jedna z czołowych firm oferujących system monitoringu pojazdów i maszyn.
Naszym Klientom zapewniamy realne oszczędności związane m.in. z ograniczeniem zużycia paliwa,
wzrostem efektywności pracy, zwiększeniem bezpieczeństwa czy poprawą sposobu jazdy

Aktualnie poszukujemy: UX/UI Designer
 Miasto: Warszawa (praca stacjonarna)

            Zadania:

  • Projektowanie i prototypowanie zaawansowanych serwisów www i aplikacji mobilnych
  • Współpraca w zespole programistów i projektantów systemów
  • Wzmacnianie graficznego wizerunku firmy na rynku
  • Uczestnictwo w projektach tworzenia nowych rozwiązań

            Pożądany profil:

  • rok doświadczenia w branży UX/UI udokumentowane portfolio projektowym
  • Znajomość niezbędnego oprogramowania
  • Pasja do projektowania usług spełniających potrzeby i przekraczających oczekiwania użytkowników
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy z innymi ludźmi i wsłuchiwania się w ich potrzeby
  • Umiejętność prezentowania i argumentowania tworzonych rozwiązań
  • Wiedza w zakresie user experience i user interface
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, wnikliwość,
  • Aktywność, zaangażowanie, inicjatywa, terminowość

             Oferujemy:

  • Stabilną pracę za atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy
  • Dobrą lokalizację biura, pokoje projektowe zamiast open space
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: p.kuberska@tronik.pl

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych TRONIK DWORZAŃSKI, NOWAK, TARKA SPÓŁKA JAWNA UL. ŚWIĘTOJAŃSKA 17C, 06-100 PUŁTUSK., awartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”