UX/UI Designer

Make My Mind Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Dla międzynarodowej firmy współpracującej z klientami z całego świata, produkującej zaawansowane i spersonalizowane pod firmę systemy zarządzania dokumentami oraz interaktywne, designerskie i nowoczesne systemy raportująco-analityczne poszukujemy UI/UX Designera.

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (przede wszystkim: Illustrator, InDesign, Photoshop),

– doświadczenie w projektowaniu interfejsów,

– dobra znajomość zagadnień UX,

– umiejętność analitycznego myślenia i rozumienia danych,

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

– samodzielność w wykonywanych zadaniach.

Zadania:

– tworzenie interfejsów aplikacji raportujących/analitycznych,

– tworzenie nowoczesnej wizualizacji danych online w grafice wektorowej,

– wprowadzanie standardów wizualizacyjnych i kontrola ich wdrażania,

– doskonalenie i tworzenie nowych modułów.

Oferujemy:

– subskrypcję sportowa,

– prywatną opiekę zdrowotną,

– szkolenia językowe,

– dofinansowanie posiłków,

– imprezy integracyjne,

– parking rowerowy,

– możliwość wyznaczania nowych trendów na rynku w zakresie wizualizacji danych online.

Osoby zainteresowanie zapraszam do przesłania CV na adres: paulina.kacprzak@makemymind.pl