UX/UI Designer

Rockon Tech Agency Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Dzieje się!

Powiększamy drużynę i potrzebujemy fantastycznych osób do pracy z nami!

Szukamy UX/UI Designera z doświadczeniem w realizacjach web’owych, który ma duże pokłady energii oraz kreatywności.

Nasza Agencja mieści się w przytulnym domku na Bielanach wśród pięknej zieleni i oddali od zgiełku centrum. Stawiamy na super komunikację i iście przyjazną atmosferę.

Gotowy na nową przygodę?
Podbijaj globus razem z nam!

SZUKAMY UX / UI DESIGNERA!

Rockon?

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą ale z bardzo doświadczoną załogą. Każdy wnosi od siebie różne wspaniałości i dzieli się wiedzą.

Serwisy internetowe, rozwiązania b2b, b2c, platformy, narzędzie wewnętrzne wspierające procesy w większych firmach – to tematyka, która jest nam bliska i z którą stykamy się codziennie.
Pracujemy przy projektach długofalowych i tych mniejszych.

Nasi klienci to agencje reklamowe i interaktywne, jak również klienci realizujący projekty bezpośrednio z naszą firmą.

Współpracujemy również z klientami z zagranicy, co daje możliwość poszerzenia horyzontów i stwarza możliwość poznania wielu rynków i branż nie tylko w Polsce.

GŁÓWNE ZADANIA

  • Gromadzenie wymagań od klienta podczas wspólnych warsztatów ( on-line i off-line )
  • tworzenie scenariuszy użycia, person
  • przeprowadzanie testów i badań utworzonych elementów projektu ( przy wykorzystaniu zasobów wew. i zew. )
  • tworzenie wysokiej jakości ( lo fi & hi fi ) makiet rozwiązań, które tworzymy dla naszych klientów
  • tworzenie projektów interfejsów graficznych
  • testy gotowych rozwiązań, weryfikacja założeń, analiza poprawności

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na stanowisku UX / UI Designera lub Web Designera (talent przemawia do nas bardziej niż lata doświadczenia!)
  • umiejętność w pracy z co najmniej dwoma z wymienionych narzędzi
    ( Photoshop, Ilustrator, Sketch, Invisionapp, Axure lub inne podobne )
  • doświadczenie w realizacji projektów internetowych, rozumienie zasad UCD
  • znajomość zagadnienia responsywności rozwiązań web’owych
  • znajomość procesów związanych ze zbieraniem wymagań od klientów
  • wiedza na temat procesu wytwarzania produktów do internetu – od strategii, przez warsztaty, ux, kreację i design aż po produkcję
  • świetna komunikacja w pracy w teamie
  • umiejętności analityczne
  • znajomość języka angielskiego doskonała w mowie i piśmie, jest to niezwykle ważna przez wzgląd na współpracę z klientami zagranicznymi!
  • praktyka w pracy z oprogramowaniem do zarządzania projektem ( Jira, ActiveCollab, Basecamp, Trello, Teamwork, Invisio, Sketch )

OFERUJEMY

  • małą firmę z przyjazną atmosferą
  • międzynarodowe projekty
  • zdrowy balans między pracą a czasem prywatnym – elastyczne godziny pracy
  • dużo nauki nowych rzeczy oraz możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem
  • benefity

Zgłoszenia prosimy kierować na mail : praca+ux@rockon.tech