UX/UI Designer

Tronik Sp. j. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

TRONIK – jedna z czołowych firm oferujących system monitoringu pojazdów i maszyn.
Naszym Klientom zapewniamy realne oszczędności związane m.in. z ograniczeniem zużycia paliwa,
wzrostem efektywności pracy, zwiększeniem bezpieczeństwa czy poprawą sposobu jazdy.

Aktualnie poszukujemy: UX/UI Designer
Miasto: Warszawa

Zadania:
– Projektowanie i prototypowanie zaawansowanych serwisów www i aplikacji mobilnych
– Współpraca w zespole programistów i projektantów systemów
– Wzmacnianie graficznego wizerunku firmy na rynku
– Uczestnictwo w projektach tworzenia nowych rozwiązań

Pożądany profil:
– Min. rok doświadczenia w branży UX/UI udokumentowane portfolio projektowym
– Znajomość niezbędnego oprogramowania
– Pasja do projektowania usług spełniających potrzeby i przekraczających oczekiwania
użytkowników
– Komunikatywność oraz umiejętność współpracy z innymi ludźmi i wsłuchiwania się w ich
potrzeby
– Umiejętność prezentowania i argumentowania tworzonych rozwiązań
– Wiedza w zakresie user experience i user interface
– Doskonała organizacja pracy, dokładność, wnikliwość,
– Aktywność, zaangażowanie, inicjatywa, terminowość

Oferujemy:
– Stabilną pracę za atrakcyjne wynagrodzenie
– Elastyczne formy współpracy
– Dobrą lokalizację biura, pokoje projektowe zamiast open space
– Pracę w przyjaznej atmosferze
– Szerokie portfolio ciekawych projektów

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: p.kuberska@tronik.pl

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:
p.kuberska@tronik.pl
wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych TRONIK DWORZAŃSKI, NOWAK, TARKA SPÓŁKA JAWNA UL. ŚWIĘTOJAŃSKA 17C, 06-100 PUŁTUSK., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach
przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"