UX/IU Designer

nbc Etat  Katowice, śląskie, Polska

Opis oferty pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za graficzną zgodność i spójność projektowanego interfejsu użytkownika
  • Analizy UX (user experience) i UI (user interface) aplikacji
  • Opracowywanie wymagań biznesowych dla aplikacji
  • Rysowanie makiet dla serwisów www
  • Udział w definiowaniu zakresu prac/wymagań dla zespołów pracujących zgodnie z metodologią Agile
  • Praca w zespole SCRUM

WYMAGANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy projektowej (mile widziana w zespołach scrumowych)
  • Doświadczenie w zakresie projektowania UX/UI dla serwisów www
  • Doświadczenie w pisaniu wymagań biznesowych
  • Umiejętność rysowania diagramów logicznych i przyczynowo-skutkowych
  • Wiedza w zakresie projektowania architektury systemów (architektury informacji)
  • Wiedza w zakresie projektowania serwisów/aplikacji mobilnych (mile widziane dla bankowości)
  • Wiedza z zakresu rysowania makiet dla serwisów WWW (atutem będzie znajomość Axure)
  • Ogólna wiedza w zakresie systemów centralnych/aplikacji oraz produktów bankowych
  • Kreatywność i zdolność podważania status quo
  • Bardzo dobre umiejętności analizowania i syntezy informacji
  • Znajomość nowoczesnych trendów i rozwiązań w obszarach internetowej komunikacji z klientem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w zakresie budowania systemów informatycznych i stron www

OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)

ewelina.gondzik@nbc.com.pl