UX Team Manager

e-point SA Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Firma e-point SA to internetowy software house z ustaloną renomą oraz ponad 19-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji.
W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej zostaliśmy nagrodzeni godłem „Inwestor w Kapitał Ludzki”.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy:
Warszawa
Wynagrodzenie: 6.000 – 8.000 zł brutto
Nr ref.: 2015_21_UX_Team_Manager

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad jakością oraz terminowością wszystkich projektów realizowanych przez zespół UX składający się z UX Designerów oraz Grafików, zgodnie z obowiązującymi metodykami pracy,
  • identyfikowanie czynników ryzyka i obszarów wymagających usprawnienia oraz podejmowanie odpowiednich działań korygujących, w tym:
    • kontrola poprawności przebiegu procesu projektowego przy realizowanych przez zespół projektach,
    • bieżące monitorowanie realizacji harmonogramów pracy zespołu (rozdzielanie i koordynowanie zadań, alokowanie zasobów),
    • nadzorowanie realizacji założonego budżetu,
    • raportowanie postępu prac w ramach projektów,
    • nadzorowanie tworzenia dokumentacji projektowej,
    • zapewnianie efektywnej komunikacji w zespole i przepływu informacji między zespołami,
  • bieżąca pomoc przy tworzeniu briefów projektowych oraz ofert.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (certyfikat),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru User Experience i/lub Analityki Biznesowej,
  • udokumentowane doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu/zespołów – praktyczna znajomość metodyk zarządzania zespołem,
  • praktyczna znajomość zarządzania procesami,
  • doskonała umiejętność planowania oraz organizowania pracy pracy własnej i zespołu,
  • kreatywność, samodzielność, inicjatywa i determinacja w działaniu, zorientowanie na osiąganie celów,
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • możliwość twórczego spełnienia w realizacji interesujących polskich i międzynarodowych projektów,
  • pracę w doświadczonym, interdyscyplinarnym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą i oferujących wsparcie na każdym etapie projektu,
  • możliwość pracy w metodykach zwinnych,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat (umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy),
  • wynagrodzenie: 6.000 – 8.000 złotych brutto,
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna w Medicover, oraz rehabilitacja ruchowa w siedzibie firmy,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Oferty prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: praca@e-point.pl z tematem wiadomości: Nr ref. 2015_21_UX_Team_Manager.

Na zgłoszeniach prosimy umieścić klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.