UX RESEARCHER

Uxeria Część etatu  Warszawa, mazowieckie, Polska

Uxeria to platforma badawcza dedykowana dla specjalistów usability i marketingu.

Umożliwia zakładanie badań z wykorzystaniem 8 technik badawczych, rekrutację uczestników i tworzenie raportów. Poza dostępem do platformy do badań zapewniamy dodatkowe usługi, jak zautomatyzowane badania dla MŚP uxresponse.com, projekty badawcze, szkolenia i warsztaty.

Uxeria to przede wszystkim zespół – młodzi, zaangażowani, kreatywni ludzie, którzy rozwijają produkt i budują jego wartość na rynku.

 W ramach dynamicznego rozwoju i ekspansji zagranicznej poszukujemy osób, które zasilą nasze szeregi na stanowisku: UX RESEARCHER

Zadania:

  • Projektowanie, planowanie i przeprowadzanie badań UX

  • Opracowywanie rekomendacji i wniosków projektowych na podstawie badań

  • Tworzenie raportów poświęconych user experience

  • Wsparcie merytoryczne i konsultacje dla Klientów Uxerii

  • Przygotowywanie case studies z realizowanych projektów

Wymagania:

  • Wiedza ogólna z zakresu użyteczności, user experience i UCD

  • Znajomość metod stosowanych w badaniach ilościowych i jakościowych

  • Doświadczenie w realizacji badań UX lub innych projektów badawczych

  • Nastawienie na wielozadaniowość i umiejętność zarządzania czasem

  • Wysoka empatia i umiejętność zrozumienia potrzeb Klienta

  • Umiejętność wyszukiwania trendów, raportów i case’ów branżowych z obszaru UX i badań

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w doskonałej atmosferze

  • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Klimatyczne miejsce pracy – budynek Knowledge Village Puławska (zawsze w drugą stronę niż korki :))

  • Wyjazdy zagraniczne na konferencje i spotkania z klientami

  • Wpływ na produkt, który razem budujemy

  • Dostęp do najnowszych technologii i udział w procesie powstawania innowacyjnych rozwiązań

Jeśli jesteś zainteresowana/-y i chcesz wysłać swoje CV lub dowiedzieć się więcej szczegółów napisz proszę e-mail o tytule "UX RESEARCHER" na adres: <rekrutacja@uxeria.com>

Nie zapomnij dodać klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).