UX Researcher

G2A.COM Sp. z o.o. (Ltd.) Etat  Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska

Lider elektronicznej dystrybucji kluczy aktywacyjnych do gier komputerowych i oprogramowania, firma G2A.COM Sp. z o.o., poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie niezależnych badań i analiza zachowań użytkownika
  • Współpraca z Interface Designers, Product Owners, UX Designers oraz kluczowymi interesariuszami w celu ulepszenia właściwości produktu oraz powstawaniu nowych
  • Praca nad produktami brandu G2A (od G2A Marketplace, przez program afiliacyjny, po system płatności, akcje charytatywne i TV)
  • Zbieranie i analiza zachowań użytkownika poprzez badania, ankiety i eksperymenty.
  • Inicjowanie zmian poprzez przekazywanie rezultatów kluczowym interesariuszom
  • Stały wkład w rozwój zespołu i firmy na jej drodze do tytułu najlepszej Globalnej Platformy Gamingowej
  • Współpraca z innymi badaczami UX w celu zdefiniowania podstawy dla nowych implementacji
  • Dostarczanie wysokiej jakości projektów UX, które przyczynią się do zbudowania portfolio godnego licznych nagród

Wymagania:

  • Zademonstrowanie portfolio wprowadzonych usprawnień lub przedstawienie solidnych case studies o istotnym efekcie.
  • Doskonałe zrozumienie statystyk oraz zasad designu
  • Silne umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy z deweloperami, designerami oraz kluczowymi interesariuszami
  • Znajomość Design Thinking i terminologii UX
  • Ability to improve one’s job performance Umiejętność podnoszenia własnych umiejętności
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność adaptacji do stałego rozwoju firmy.

Oferujemy:

  • Możliwość negocjacji wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie tworzącej zespół prawdziwych entuzjastów myślących globalnie
  • Pracę w najszybciej rozwijającym się przemyśle w Polsce i na świecie
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz rozwoju umiejętności
  • Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami rynku globalnego
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży, w środowisku światowej kultury pracy opartym na samodzielności, współpracy i zaufaniu

Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres: rekrutacja@g2a.com

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."