UX Researcher

7N Sp z o.o. Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

7N to duńska firma konsultingowa, zajmująca się outsourcingiem ekspertów IT. Globalnie, w siedmiu krajach zatrudniamy ponad 850 osób (w Polsce ponad 400). W ciągu prawie 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

Poszukujemy osób zainteresowanych rolą UX Researcher, na zasadzie stałej współpracy dla naszego klienta z branży farmaceutycznej. Realizowane projekty dotyczą różnorodnych obszarów: aplikacje do badań klinicznych, produkcji leków, wewnętrzne systemy międzynarodowej korporacji i portale internetowe. Nasi konsultanci pracują nad nowoczesnymi rozwiązaniami z zachowaniem wysokich standardów.

Warszawa lub praca zdalna (cała Polska)

Główne zadania:

· Przeprowadzanie badań, od doboru odpowiedniej metody, planowanie i realizację (obserwacja, wywiady, testy użyteczności itp.)

· Tworzenie dokumentacji badawczej, analiza wyników i prezentowanie wniosków

· Udział w warsztatach, współpraca przy zbieraniu wymagań i weryfikacja wyników

Główne oczekiwania:

· Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki nauk społecznych: Socjologia, Psychologia Społeczna itp.
·  3 letnie doświadczenie w prowadzeniu badań w obszarze UX (jakościowe, ilościowe)
· Szeroka wiedza z zakresu stosowanych metodyk i narzędzi badawczych
· Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
· Portfolio prezentujące dotychczasowe działania w obszarze badań UX

Naszym Konsultantom zapewniamy:

· Jawność finansową: Przy kontrakcie B2B stawka: 60-68 PLN/h + VAT  przy pracy na miejscu w biurze klienta (Warszawa), 65-76 PLN/h+VAT przy pracy zdalnej). Zawsze jawna marża 7N.
· Możliwa jest także współpraca w oparciu o umowę o pracę.
· Swobodę we współpracy. Jako jedna z niewielu firm IT nie stosujemy zakazów konkurencji, umów lojalnościowych, etc.
· Wsparcie w rozwoju zawodowym: dofinansowujemy szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych oraz naukę języków obcych.
· Współpracę z ekspertami (średnio 10 lat doświadczenia zawodowego).
· Benefity pozapłacowe: dofinansowanie opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport dla każdego Konsultanta.
· Bogate portfolio klientów (ok. 40 firm) i projektów, dbałość o ciągłość projektową oraz stałe wsparcie osobistego agenta.
· Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: KickOff 2016 Poland KICK-OFF Poland 2016)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu na adres pado@7n.com