UX Expert

Antal International Sp. z o.o. Kontrakt B2B  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Hej!

Na obecną chwilę dla mojego klienta realizującego projekty w branży motoryzacyjnej poszukuję specjalistów na stanowisko UX Expert.

Dane oferty:
– Miejsce: Wrocław;
– Branża: Motoryzacyjna;
– Czas trwania: 1 rok (planowane przedłużenie);
– Planowane rozpoczęcie prac: 01.01.2017.

Opis Projektu: Aplikacja posprzedażowa obsługująca wsparcie serwisowe/naprawę i sprzedaż części zamiennych.

Opis Stanowiska:

– Projektowanie nowej warstwy UX dla nowej wersji aplikacji.

Wymagania:
– Doświadczenie min. 5 lat w roli UX Designer;
– Płynne posługiwanie się językiem angielskim;
– Znajomość narzędzi do projektowania np. InVision, Sketch, Axure, Affinity lub innych;
– Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript) jest mile widziana.

Oferujemy:
– Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B;
– Pracę w międzynarodowym środowisku;
– Pakiet Luxmed i kartę Multisport;
– Możliwość udziału w innych projektach wielu branż;
– Dostęp do bazy wiedzy, kursów, biblioteki.

Zgłoszenia i pytania kierujcie do mnie na lukasz.paraszczuk@antal.pl :)