UX Designer| Warszawa 8 800 – 11 200

7N sp. z o.o. Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Poszukujemy kolejnej osoby z doświadczeniem w obszarze User Experience , która podejmie się stałej współpracy z naszym klientem w Warszawie (międzynarodowa firma farmaceutyczna). Realizowane projekty są w oparciu o nowoczesne trendy i wysoką jakość na wewnętrzne potrzeby klienta.

Wynagrodzenie przy zatrudnieniu na kontrakt jest na poziomie ok. 8 800 – 11 200 PLN + VAT. Kwota jest zależna od doświadczenia i kwalifikacji prezentowanych przez Kandydata.

Typowe zadania skupiają się wokół następujących obszarów:

  • Praca z różnymi zespołami nad analizą rozwiązań (już istniejących jak i nowych)
  • Dobór metod i przeprowadzanie badań potrzeb użytkowników
  • Projektowanie interakcji, makietowanie interfejsów aplikacji webowych i mobilnych

Oferta skierowana jest do osób, z co najmniej 3-letnim doświadczeniem, podpartym portfolio w następujących obszarach:

  •  HCI, UX i usability
  • Projektowanie interakcji i makiet (Axure lub inne)
  • Przeprowadzanie badań jakościowych i ilościowych
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji
  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Naszym Konsultantom zapewniamy:

  •  Jawność i przejrzystość finansowa: stawki 55 – 70 PLN za godzinę +VAT  ok. 8 800 – 11 200 PLN + VAT miesięcznie dla konsultanta przy współpracy podwykonawczej.
  • Jawność marży 7N.
  •  Możliwa jest także współpraca w oparciu o umowę o prace.
  •  Swobodę we współpracy. Jako jedna z niewielu firm IT nie stosujemy zakazów konkurencji, umów lojalnościowych, etc.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym: dofinansowujemy szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych oraz naukę języków obcych.
  • Współpracę z ekspertami (średnio 10 lat doświadczenia zawodowego).
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport dla każdego Konsultanta.
  • Bogate portfolio klientów (ok. 40 firm) i projektów, dbałość o ciągłość projektową oraz stałe wsparcie osobistego agenta.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off Barcelona 2015 – https://vimeo.com/137122311).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu na adres: pado@7n.com