UX Designer / UX Leader

Gemius SA Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Zakres obowiązków:

Szukamy osoby, która chce poprowadzić dwuosobowy zespół UX projektujący głównie webowe aplikacje analityczne.

Jeśli chcesz:

  • łączyć w spójny produkt wymagania biznesu i użytkowników,
  • makietować, prototypować na potrzeby aplikacji webowych i desktopowych,
  • szerzyć dobre praktyki UX wśród pracowników,
  • budować pozycję zespołu UX w organizacji,
  • czuwać nad prawidłowym przebiegiem procesu projektowego,
  • organizować prace dwuosobowego zespołu UX.

Nasze wymagania:

Jeśli potrafisz:

  • wykorzystać w codziennej pracy wiedzę o projektowaniu, zbieraniu wymagań, UX i użyteczności,
  • porozumieć się z biznesem oraz programistami,
  • organizować pracę zespołu projektowego (planować sprinty, priorytetyzować zadania, oceniać pracę, wspierać w podejmowaniu decyzji projektowych),
  • dobrać technikę prototypowania adekwatną do sytuacji (np. papier, tablica, Axure, HTML),
  • samodzielnie rozwiązywać problemy oraz inicjować własne projekty,
  • komunikować się w języku angielskim.

Będziesz naszym jednorożcem jeśli:

  • sprawnie posługujesz się wieloma narzędziami i technikami UX,
  • jesteś fanem agile, scrum, lean UX, growth hacking,
  • masz doświadczenie pracy z narzędziami web analytics (naszymi lub konkurencji),
  • potrafisz użyć Bootstrap, HTML i CSS do prototypowania,
  • chcesz zbudować drużynę jednorożców.

Proces rekrutacji

Analiza nadesłanych formularzy aplikacyjnych oraz portfolio. Wybrani kandydaci otrzymają zadanie do realizacji w domu. Autorzy wybranych prac zostaną zaproszeni na rozmowę kwalfikacyjną.

W aplikacji prosimy o dołączenie linka do portfolio.

Jak złożyć dokumenty

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.