UX Designer (Smart City)

Comarch Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,

Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.

Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref: UX/U
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

  • projektowanie aplikacji oraz stron www w formie makiet i interaktywnych prototypów
  • tworzenie opisu funkcjonalnego
  • ścisła współpraca z grafikami i developerami

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu natywnych aplikacji mobilnych oraz responsywnych stron www
  • umiejętność zbudowania architektury informacji i przeprowadzenia przez nią użytkownika
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolności analitycznego i konsekwentnego myślenia
  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • zainteresowania w śledzeniu trendów rynkowych
  • kreatywność i umiejętność zarażania wizją

Oferujemy:

  • udział w międzynarodowych projektach, prowadzonych dla marek rozpoznawalnych na całym świecie
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny), dostęp do kompleksu rekreacyjnego

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl  oraz o załączenie CV.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Comarch, wymienione na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i  przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z wyżej wskazanych podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.

www.comarch.pl

www.comarch.com