UX Designer Wrocław / Projektant UX / Specjalista UX

Oferteo sp. z o.o. Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Oferteo.pl pozwala Kupującym bezpłatnie i w prosty sposób znajdować Dostawców i Wykonawców, których potrzebują, a Dostawcom i Wykonawcom szybko i bez wysiłku zdobywać nowych Klientów. Pomogliśmy nawiązać już ponad 1,5 miliona kontaktów handlowych. Z naszą innowacyjną usługą, opartą o kreatywne pomysły i uważne słuchanie Klientów, chcemy dotrzeć do milionów Użytkowników z całej Polski.

Przyłącz się do nas jeśli uważasz, że Ty i twoje doświadczenie w pracy z Użytkownikami to nieodzowne elementy naszego wielkiego sukcesu!

Twoje główne zadania:

  • projektowanie interakcji z Użytkownikami w celu optymalizacji współczynników konwersji,
  • pozyskiwanie i analiza danych jakościowych (ankiety, badania) oraz ilościowych,
  • proponowanie oraz tworzenie makiet nowych rozwiązań,
  • projektowanie i przeprowadzanie testów A/B,
  • ustalanie priorytetów zadań optymalizacyjnych,
  • współtworzenie planów rozwojowych serwisu Oferteo.pl i jego produktów.

Wymagania, które stawiamy kandydatom:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w dziedzinie User Experience i Usability,
  • dobra znajomość bieżących trendów UX,
  • znajomość narzędzi do zbierania danych jakościowych (ankiety, badania),
  • znajomość narzędzi do zbierania danych ilościowych, w szczególności Google Analytics,
  • znajomość metodologii testów A/B,
  • wrodzona kreatywność i zdolność inspirowania współpracowników.

Oferujemy:

  • pracę w największym w Polsce serwisie ze zleceniami i zamówieniami od firm i osób prywatnych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom,
  • możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji,
  • nowe, funkcjonalne biuro przy ulicy J.Piłsudskiego we Wrocławiu,
  • cykliczne imprezy integracyjne oraz miłą atmosferę.

Jeżeli jesteś zainteresowan(y/a), prześlij nam swoje CV na adres biuro@oferteo.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać: Oferta pracy UX Designer, nr ref. OFE-UXD/02/16.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."