UX Designer / Grafik

Murallo Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Szukamy specjalisty na stanowisko:

UX DESIGNER / GRAFIK

Zadania:

  • tworzenie przejrzystego, spójnego graficznie, estetycznego i funkcjonalnego interfejsu aplikacji i stron www, nadzór nad procesem wdrażania i aktualizacji
  • analizy UX i UI aplikacji
  • projektowanie makiet dla serwisów www

Oczekujemy:

  • co najmniej rocznego doświadczenia w projektowaniu UI, UX, ID w tym na ekrany dotykowe
  • znajomości Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Photoshop
  • znajomości CSS, HTML
  • doświadczenia w zakresie budowania systemów informatycznych / stron www
  • doświadczenia z Responsive Web Design,
  • wysokiej kreatywności, zmysłu estetycznego oraz znajomości nowoczesnych trendów i rozwiązań stosowanych obecnie w komunikacji internetowej
  • dotrzymywania terminów, odpowiedzialności i samodzielności
  • mile widziana znajomość frameworka Bootstrap.

Oferujemy:

  • stałą pracę na dogodnych warunkach (umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie)
  • zgrany zespół młodych i sympatycznych ludzi
  • pracę przy kilkunastu ciekawych i nowatorskich projektach
  • świetne warunki lokalizacyjne i lokalowe (blisko Parku Sołackiego i PST!)

www.murallo.pl

Prześlij nam swoje CV wraz z portfolio na adres:

rekrutacja@murallo.pl