UX Designer

Cinkciarz.pl Sp. z o.o. Etat  Zielona Góra, lubuskie, Polska

Cinkciarz.pl to jedna z największych firm branży IT w Zielonej Górze. Prowadzimy popularny serwis wymiany walut. Pracujemy w nowoczesnych technologiach.

W tym roku zajęliśmy 27 miejsce na „Liście 500” przedsiębiorstw o najwyższej dynamice rozwoju i drugą pozycję w kategorii prywatnych firm z polskim kapitałem w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej”.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki budujemy zespół zaangażowanych pracowników otwartych na nowe wyzwania. Szukamy ludzi z pasją i doświadczeniem.

UX Designer

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • projektowanie interfejsów, interakcji i architektury informacji aplikacji webowych oraz mobilnych,
  • analiza obecnych rozwiązań IT w celu ich usprawnienia,
  • współpraca i wspieranie zespołu projektowego (graficy, webmasterzy, programiści),
  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów A/B, analizy ruchów i zachowań użytkowników,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie badań użyteczności z użytkownikami,
    wykorzystywanie narzędzi badawczych i analitycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze UX i usability,
  • doświadczenie w projektowaniu na potrzeby e-commerce,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów z użytkownikami,
  • dobra znajomość Google Analytics,
  • umiejętność projektowania makiet i interakcji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • komunikatywność,
  • mile widziana znajomość HTML, CSS, JS.

Oferujemy:

  • możliwość budowania własnego zespołu,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom,
  • elastyczny czas pracy,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branży IT,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów w nowoczesnych technologiach,
  • lekcje języka angielskiego z native speaker’em,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki.

Aplikacje prosimy przesyłać na praca@cinkciarz.pl, koniecznie z dopiskiem UX Designer.

Prosimy także o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883”.