Mobile UI/UX Designer

G2A.COM Etat  Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska

Lider elektronicznej dystrybucji kluczy aktywacyjnych do gier komputerowych i oprogramowania, firma G2A.COM Sp. z o.o., poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Projektowanie aplikacji mobilnych (interfejs użytkownika) – iOS /Android
  • Stała współpraca z innymi programistami w celu utrzymania spójnego interfejsu użytkownika
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności dla aplikacji mobilnych (znajomość UX mile widziana)
  • Praca z zespołem IT oraz zespołem rozwoju aplikacji mobilnych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu UI / UX na urządzenia mobilne (w iOS i/lub Android oraz mweb)
  • Znajomość trendów w projektowaniu UX / UI na urządzenia mobilne oraz prawdziwe zainteresowanie tą dziedziną
  • Zdolność przeplatania podejścia projektowego z rozwojem technologicznym w branży urządzeń mobilnych
  • Doświadczenie z Adobe suite oraz innymi narzędziami do projektowania
  • Znajomość RWD będzie dodatkowym atutem
  • Ciekawe portfolio prezentujące wcześniejsze doświadczenie zawodowe
  • Precyzja w wykonywaniu zadań, bardzo duża dbałość o szczegóły
  • Dobra znajomość Photoshop oraz Illustrator
  • Znajomość HTML i CSS będzie dodatkowym atutem
  • Preferowana znajomość SDK / środowisk zaplecza programistycznego oraz projektowania animacji
  • Zdolność do pracy pod presją czasu, finalizowanie zadań w ustalonych terminach

Oferujemy:

  • Możliwość negocjacji wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie tworzącej zespół prawdziwych entuzjastów myślących globalnie
  • Pracę w najszybciej rozwijającym się przemyśle w Polsce i na świecie
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz rozwoju umiejętności
  • Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami rynku globalnego
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży, w środowisku światowej kultury pracy opartym na samodzielności, współpracy i zaufaniu

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@g2a.com

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."