UX Designer

Veneo Sp. z o.o. Etat  Gdziekolwiek

Veneo – an Internet being… – Wspieramy marketing i biznes Marek w Internecie.

Kompleksowo obsługujemy Marki w Internecie. Świadczymy szerokie spektrum usług internetowych, w tym:

projektowanie funkcjonale i realizacja witryn internetowych (UX, IT), opracowywanie strategii i kreacji marketingowych oraz realizacja zintegrowanych kampanii (w tym SEO/SEM, PR, Content Marketing, Social Media), kreację wizerunku (CI, design, grafika).

W związku z dynamicznym rozwojem agencji poszukujemy osoby na stanowisko UX Designer/Projektant serwisów i aplikacji internetowych

Zakres obowiązków:

  • Określanie celów biznesowych serwisów i celów użytkowników
  • Analiza konkurencji
  • Tworzenie makiet i prototypów (Axure, papierowe)
  • Konsultacje z grafikami i programistami (na etapie wdrażania serwisów i aplikacji)
  • Testy funkcjonalne wdrożonych projektów

Wymagania i kompetencje:

  • Znajomość zagadnień związanych z usability, UX, UCD
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Minimum półroczne doświadczenie w projektowaniu UX
  • Wykształcenie wyższe lub końcowe lata studiów
  • Umiejętność obsługi programu Axure RP
  • Pasja i śledzenie bieżących trendów w zakresie rozwiązań internetowych

Mile widziane:

  • Znajomość w teorii i praktyce metod badawczych związanych z usability i UX (m.in. audyt ekspercki,
  • testy użyteczności z użytkownikami itd.)
  • Doświadczenie w projektowaniu na urządzenia mobilne,
  • Doświadczenie w realizacji projektów Responsive Web Design
  • Podstawowa wiedza z zakresu HTML, CSS,
  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Google Analytics)

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, fajnym zespole w firmie z ustabilizowaną sytuacją na rynku i bogatym portfolio,
  • Wyzwania – realizację ciekawych, bardzo zróżnicowanych projektów
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Osoby kandydujące prosimy o przysyłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: praca@veneo.pl

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 r.”