UX Designer

NBC Sp zoo Etat  Katowice, śląskie, Polska

Opis oferty pracy

Obowiązki na stanowisku:

  • odpowiedzialność za  graficzną zgodność/ spójność projektowanego interfejsu użytkownika
  • analizy UX (user experience) i UI (user interface) aplikacji
  • opracowywanie wymagań biznesowych dla aplikacji
  • udział w definiowaniu zakresu prac / wymagań dla zespołów pracujących zgodnie z metodologią Agile
  • rysowanie makiet dla serwisów www
  • praca w zespole scrum

Wymagamy od kandydatów:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy projektowej  (mile widziana w zespołach scrumowych)
  • doświadczenie w zakresie projektowania UX/UI dla serwisów www
  • doświadczenie w pisaniu wymagań biznesowych
  • umiejętność rysowania diagramów logicznych i przyczynowo-skutkowych
  • wiedza w zakresie projektowania architektury systemów (architektury informacji)
  • wiedza w zakresie projektowania serwisów/aplikacji mobilnych (mile widziane dla bankowości)
  • wiedza z zakresu rysowania makiet dla serwisów www / atutem będzie znajomość Axure)
  • ogólna wiedza w zakresie systemów centralnych/aplikacji oraz produktów bankowych
  • kreatywność i  zdolność  podważania status quo
  • bardzo dobre umiejętności analizowania i syntezy informacji
  • znajomość nowoczesnych trendów i rozwiązań w obszarach internetowej komunikacji z klientem
  • dobra  znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • doświadczenie w zakresie budowania systemów informatycznych / stron www

Aplikacje wraz z portfolio, proszę przesyłać na adres jik@nbc.com.pl