UX Designer

VR Global Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Twoje doświadczenie, umiejętności:
– min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku UX Designer,

– bardzo dobra znajomość narzędzi do projektowania (np. Axure, UXPin Invision, Photoshop, Sketch),

– doświadczenie w projektowaniu pod różne platformy i urządzenia,

– wiedza z zakresu prowadzenia badań użyteczności,

– wysokie umiejętności interpersonalne,

– pozytywne nastawienie do pracy,

– biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

– bogate portfolio projektów.

Twoje zadania:

– praca przy produktach wewnętrznych i dla klientów zewnętrznych (duże, światowe, dobrze znane marki),

– analizowanie potrzeb użytkowników,

– analizowanie wymagań biznesu oraz możliwości technologicznych,

– przeprowadzanie testów z użytkownikami,

– przeprowadzanie audytów,

– współpraca z Product Ownerem, grafikiem, teamem developerskim oraz interesariuszami po stronie klienta.

Co oferujemy:

– ciekawe, różnorodne projekty, mnóstwo wyzwań i możliwości sprawdzenia się,

– pracę z profesjonalistami, w małych zespołach,

– specjalną przestrzeń projektową, całe piętro na twórczą pracę, a już niedługo interaktywne tablice i stoły,

– pracę w nowym biurze w centrum Wrocławia,

– kawa, herbata i inne napoje – ile dusza zapragnie,

– konkurencyjne, satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne dla Twojego doświadczenia,

– elastyczne godziny pracy,

– dofinansowania do szkoleń, konferencji – wsparcie rozwoju,

– możliwość wyjazdów do biura w Nowym Jorku (Manhattan, zaraz obok Grand Central),

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres: jobs@vrglobal.com . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."