User Researcher

Make My Mind Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Naszym Klientem jest firma, której wielkim zamiłowaniem są aplikacje mobilne. Ich filozofią jest podejście do każdego projektu tak, jakby miał być to game-changer na rynku! Partnerami naszego klienta są m.in. : Newsweek, Intel, Deutsche Telecom czy TUI.

Aktualnie do zespołu poszukujemy otwartych i doświadczonych ludzi, którzy są zakochani w aplikacjach mobilnych!

Wymagania:

– znajomość produktów digitalowych

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego

– doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

– przeprowadzanie testów i badań

– przeprowadzanie eksperymentów walidacyjnych

– znajomość metody Design Thinking

– znajomość trendów, rozwiązań i aplikacji mobilnych działających na rynku

– umiejętności budowania eksperymentów do jakościowej i ilościowej walidacji hipotez

Zadania:

– planowanie, organizacja i przeprowadzanie badań użyteczności z udziałem użytkowników

– analiza i ocena użyteczności rozwijanych serwisów internetowych, aplikacji mobilnych

– sporządzanie raportów przeprowadzanych badań

– analiza wyników badań i prezentacja wniosków

– wsparcie w planowaniu testów ilościowych (A/B) oraz interpretacja ich wyników

– sugerowanie zmian mających na celu polepszenie użyteczności serwisów

– wsparcie merytoryczne zespołów w procesie projektowania rozwiązań

Oferujemy:

– multisport

– prywatną opiekę medyczną

– zajęcia z języka angielskiego 2 razy w tygodniu

– szkolenia

– dofinansowanie do wyjazdów na konferencje

– wyjazdy i imprezy integracyjne

– przekąski oraz zdrowe soki w biurze

– możliwości rozwoju

Osoby zainteresowanie zapraszamy do przesłania CV na adres: paulina.kacprzak@makemymind.pl