UI Designer

Overlap.pl Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Poszukujemy projektanta interfejsów, posiadającego wyczucie graficzne, z bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z usability, pasją do User Experience i chęcią rozwoju w tej dziedzinie.
Wymagania:
  • dobra znajomość narzędzi do prototypowania (szczególnie Axure)
  • dobra znajomość programów graficznych i pokrewnych, tj. Sketch, Photoshop, Principle, inVision, Marvel
  • wiedza i umiejętności w zakresie użyteczności
  • rozwinięty zmysł estetyczny
  • znajomość wytycznych projektowych iOS oraz Material Design
  • dbałość o detale
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zapał do pracy i chęć rozwoju
  • terminowość i rzetelność

Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w zakresie projektowania UX
  • projektowanie graficzne, estetyka i wysoka jakość prac
  • portfolio w serwisach typu Dribbble, Behance

Zadania:
  • projektowanie i prototypowanie portali internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • projektowanie intuicyjnych interfejsów użytkownika
  • współtworzenie koncepcji produktów
  • tworzenie prezentacji i materiałów firmowych

Oferujemy:
  • pracę w kreatywnej przestrzeni w biurze na Stadionie Narodowym w Warszawie w niewielkim ale zgranym zespole
  • ciekawe projekty
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w firmie i zespół skłonny do wymiany wiedzy i doświadczeń
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: hello@overlap.pl, tytuł emaila: UI Designer.
Zgłoszenie powinno zawierać:
  • CV
  • portfolio/przykładowe prace
  • oczekiwania finansowe
  • informację o dostępności w najbliższych miesiącach