Specjalista UX

Decerto Sp. z o.o. Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

O nas:

Decerto jest firmą, która dostarcza rozwiązania informatyczne dla sektora finansowego oraz branży telekomunikacyjnej. Są to systemy transakcyjne, portale, narzędzia sprzedażowe i różnorodne rozwiązania korporacyjne. Poszukujemy specjalistów User Experience.

Kompetencje i obowiązki:

  1. Uczestnictwo w spotkaniach analitycznych, które kształtują zakres funkcjonalny naszych systemów.
  2. Tworzenie makiet interfejsu użytkownika – samodzielnie lub w zespole. Opiniowanie innych projektów, konceptów oraz makiet.
  3. Wypracowanie skutecznej metodyki UX, odpowiedniej do każdego projektu.
  4. Przeprowadzanie badań lub nadzór nad badaniami zewnętrznymi .

Wymagania:

  1. Zmysł projektowy, poczucie estetyki, bycie na bieżąco z trendami.
  2. Podstawowa znajomość metod UX.
  3. Umiejętność rozumienia specyficznych grup użytkowników.
  4. Ogólna orientacja w zagadnieniach projektowania WWW. Przykładowo: Specjalista UX musi wiedzieć, czy dany element graficzny będzie łatwy, czy trudny do implementacji.
  5. Analityczne myślenie, komunikatywność, cierpliwość, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, ogólnoludzka inteligencja.

Doświadczenie:

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami doświadczonymi, jak i tymi, które zaczynają pracę w obszarze UX. Specjalistom, którzy wniosą kompetencje, doświadczenie, znajomość narzędzi i metodyk zaoferujemy wysokie wynagrodzenie. Osobom bez dużego doświadczenia stworzymy możliwości rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  1. Wysokie wynagrodzenie
  2. Dowolną formę rozliczenia (umowa o pracę, zlecenie, inne)
  3. Pracę w młodym zespole i przyjemnej atmosferze
  4. Pakiet socjalny

Prosimy o wysłanie CV na adres: praca@decerto.pl z tytułem Specjalista UX