Specjalista UX

X-Trade Brokers DM S.A. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest instytucją specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. XTB to także silnie rozwijająca się technologicznie firma, która koncentruje się na nietuzinkowych pomysłach i skutecznych rozwiązaniach.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową struktur, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • opracowywanie scenariuszy, userflow i prototypowanie aplikacji webowych oraz mobilnych
  • badania user experience/usability
  • identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych oraz potrzeb użytkowników końcowych

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych
  • bardzo dobra znajomość metodyki UCD oraz najnowszych trendów i zagadnień UX
  • praktyczna znajomość narzędzi do makietowania (np. UXPin, Axure)
  • umiejętność prezentacji
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego

CV proszę przesyłać za pomocą specjalnego formularza dostępnego pod adresem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0b4068de0d8047a5b46ac44ae3ecc2a7 lub na adres mailowy hr@xtb.com z dopiskiem "Specjalista UX".