Specjalista User Experience

Aviva Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Azji i w Kanadzie. Dla 33 milionów klientów w 16 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników. Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą. Dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz wymagań użytkowników
  • Projektowanie architektury informacji, flow i interakcji
  • Tworzenie makiet interfejsów serwisów internetowych (RWD) oraz aplikacji mobilnych
  • Współpracę w środowisku AGILE przy tworzeniu funkcjonalności oraz procesów sprzedażowych
  • Prowadzenie testów użyteczności oraz innych badań z użytkownikami
  • Analizie danych ilościowych i rekomendowanie zmian;
  • Współpraca z projektantami UX, grafikami, Product Owner’ami oraz innymi działami w celu ciągłej poprawy naszych procesów i produktów
  • Monitorowanie naszych procesów i produktów narzędziami analitycznymi typu Google Analytics czy Hotjar

Oczekujemy:

  • Masz doświadczenie przy zadaniach związanych z UX lub przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych
  • Orientacja pro-kliencka jest dla Ciebie priorytetem
  • Masz na koncie realizację projektów interaktywnych oraz prowadzenie analiz i definiowanie wymagań funkcjonalnych
  • Potrafisz łączyć wiedzę UX z wymaganiami biznesowymi
  • Posiadasz wiedzę na temat badań ilościowych oraz jakościowych
  • Znasz Axure lub inne program do wykonywania makiet
  • Twój angielski pozwala Ci na swobodne porozumiewanie się
  • Charakteryzuje Cię nastawienie na poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań

Oczekujemy:

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w projektowaniu architektury informacji serwisów dla klientów
  • Znasz Axure lub inny program do wykonywania makiet
  • Charakteryzuje Cię nastawienie na poszukiwanie nowych innowacyjnych rozwiązań
  • Twoje doświadczenie w projektach e-commerce lub w projektowaniu aplikacji mobilnych będzie dodatkowym atutem

Dowiedz się więcej o nas na: kariera.aviva.pl

Aby aplikować prosimy o wysłanie CV wraz ze stosowną klauzulą oraz portfolio/case studies na adres Daria.Sieniawska@aviva.pl.

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska.