Specjalista IA/UX

The Digitals Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

Szukamy pasjonatów Internetu z doświadczeniem w branży, osób zaangażowanych, lubiących mieć wpływ na efekt końcowy projektu. Poszukujemy partnera, który stanie się częścią naszego zespołu oraz podoła wyzwaniom, jakie towarzyszą nam w miejscu pracy.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • opracowywanie specyfikacji funkcjonalnych,
  • opracowywanie makiet funkcjonalnych,
  • przeprowadzanie warsztatów z klientami w celu specyfikowania wymagań projektu.

Wymagania:

  • dobra znajomość programu Axure,
  • m.in. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z usability,
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem responsive,
  • otwartość, kreatywność, pomysłowość,
  • umiejętności analityczne,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane: doświadczenie w projektowaniu systemów CMS, CRM, Intranet.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę w branży interaktywnej, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • czynny udział w budowaniu strategii dla naszych klientów,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań przy pracy dla ciekawych klientów,
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • pomoc w rozwoju zawodowym poprzez system regularnych szkoleń.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z dopiskiem
The Digitals/Specjalista IA/UX /Warszawa na adres michal.pogorzelski@thedigitals.pl