Senior UX Designer

Symetria Kontrakt B2B  Poznań, wielkopolskie, Polska

Symetria to poznańska firma, która na rynku digitalowym jest obecna już od lat dziwięćdziesiątych, czyli czasu, kiedy internet był na godziny i przerywał połączenie telefoniczne. Wtedy właśnie, przy ciągle rosnącej liczbie użytkowników, zauważyliśmy, że małe zmiany na stronie mogę mieć bardzo duży wpływ na wynik biznesowy. Teraz z naszych doświadczeń korzystają takie firmy jak BZ WBK, ING czy Orange, wiedząc, że rozumiemy użytkownika jak mało kto.

Jeśli chcesz i potrafisz przekazać światu cząstkę siebie, zapraszamy!

Twoje zadania:

  •  projektowanie i prototypowanie zaawansowanych serwisów www, aplikacji www i aplikacji mobilnych
  • prowadzenie projektów w oparciu o metodykę UCD
  • udział w badaniach user experience/usability, analizy i doradztwo e-biznesowo-marketingowe
  • prowadzenie konsultacji i współprowadzenie warsztatów merytorycznych dla klientów
  • współpraca z zagranicznymi ekspertami UXalliance

Oczekujemy:

  • minimum 3-4 let doświadczenie w branży UX udokumentowane bogatym portfolio projektowym
  • pasji do projektowania produktów i usług spełniających potrzeby i przekraczających oczekiwania użytkowników
  • umiejętności klarownego wizualizowania pomysłów
  • płynnej obsługi programów do prototypowania jak np. Axure
  • płynnego angielskiego

A od nas otrzymasz:

  • 7 000 – 12 000 PLN netto (B2B)
  • możliwość rozwoju poprzez wystąpienia na eventach branżowych, granty szkoleniowe, comiesięczne szkolenia wewnętrzne i dużą samodzielność w prowadzeniu projektów
  • możliwość krótszych piątków (o 14 koniec)
  • lekcje angielskiego z lektorem
  • kartę multisport lub opiekę medyczną po roku pracy (lub wcześniej za dopłatą)
  • możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu UX-PM (www.ux-pm.pl) oraz pracy w roli trenera.

Zainteresowany/-a? Kliknij przycisk aplikuj, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h!