Projektant(ka) UX

Kingit Etat  Lublin, lubelskie, Polska

Poszukujemy do software house dobrego/-ej projektanta/-tki UX/UI. Trzeba znać się też na grafice i trochę na front-endzie. Ciekawe projekty, dla firm z całego świata. Nie ma nudy – firma realizuje aplikacje ułatwiające nasze życie

Zadania osoby na tym stanowisku:
– projektowanie interfejsów i interakcji użytkownika aplikacji mobilnych i webowych;
– aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesów i produktów;
– opieka nad poprawną implementacją projektu, jak również wspieranie zespołu
programistycznego w tworzeniu interfejsów;
– tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej.

Wymagania:
– co najmniej roczne komercyjne doświadczenie w projektowaniu UX/UI dla Web i Mobile
potwierdzone w portfolio;
– dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;
– znajomość narzędzi i technik projektowania i prac nad makietami;
– umiejętność zbierania wymagań, analizy problemów oraz tworzenia rozwiązań dla
prowadzonych projektów

Mile widziane:
– znajomość zagadnień RWD;
– znajomość technologii Web – HTML i CSS, JS.

Co „my” oferujemy?
Pracę w biurze z przyjaźnie nastawionymi ludźmi. Możliwość rozwoju i awansu zawodowego. Możliwość indywidualnego ustalenia godzin pracy. Umowa o pracę, 3-8k brutto zależnie od doświadczenia i umiejętności.
Aplikuj/pytaj: marcin.laskowski@kingit.pl