Projektant UX

Cyfrowy Polsat S.A. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

ZADANIA:

  • Opracowywanie koncepcji UX/UI dla serwisów web (RWD) i aplikacji
  • Projektowanie rozwiązań poprawiających konwersję serwisów Grupy CP przy współpracy z zespołem
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby dalszych prac projektowych
  • Projektowanie/zlecanie badań użyteczności serwisów oraz aplikacji
  • Współpraca przy odbiorze prac zleconych dostawcom zewnętrznym
  • Wsparcie procesów implementacji i testów – weryfikacja projektu

OCZEKIWANIA:

  • 3 lata doświadczenia  na stanowisku związanym z projektowaniem UX serwisów internetowych
  • Doświadczenie w analizie wymagań i celów biznesowych
  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność współpracy zespołowej
  • Plusem będzie znajomość Google Analytics

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie uzyskującej dobre wyniki biznesowe
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet socjalny

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij do nas swoje CV za pośrednictwem poniższego adresu email:

kamila.wyganowska@plus.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam również zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) przez firmę Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Łubinowa 4a. Jednocześnie jestem świadomy faktu, że przysługuje mi w każdej chwili prawo do wglądu i poprawiania swoich danych a także do zażądania ich usunięcia z bazy kandydatów do pracy w firmie Cyfrowy Polsat".